התנדבות בקהילה

במסגרת הפעילות ההתנדבותית ניתנת לך הזדמנות להתנדב בתחום הקרוב ללבך ליכולתך ולניסיון שרכשת במהלך החיים - וכל זאת למען הקהילה, אך גם בשבילך- כאשר אדם פעיל ומתנדב הוא עובר התנסויות חדשות, חש סיפוק מהעשייה וחווה לימוד על האחר אך בעיקר על עצמו.
ערוצי התנדבות:

תנועת של"מ

ותיקים מתנדבים
תנועה עממית למתנדבים הפורשים ממעגל העבודה, ביוזמה משותפת של משרד החינוך והחברה למתנ"סים. התנועה הוקמה במטרה לתת מענה למציאות המתהווה של מצב כלכלי קשה ופערים חברתיים מתרחבים אשר יוצרים התעניינות הולכת וגוברת מצד פורשים ופעילים.
לתנועה תוכניות רבות וגמישות ליצירת תוכניות התואמות את אופיו הייחודי של הגולן ואנשיו. מוזמנים ליצור קשר עם תמי קבלו: 052-8805026 רכזת התוכנית בגולן. בין הותכניות המוצעות היום:
תכנית אוזן קשבת
תכנית "זהב בגן"
תכנית קריאה בהנאה
 

היחידה להתנדבות

היחידה להתנדבות במיט"ר תשמח לסייע לך למצוא את ההתנדבות המתאימה לך ביותר !
ההתנדבות מתחילה ברישום ראשוני דרך האתר, בראיון מקדים, הכרות עם מקום ההתנדבות והדרכה בצעדים הראשונים בפעילות. היחידה להתנדבות מבטחת את המתנדבים,תומכת בהם בהכשרה ובהשתלמויות ודואגת להכרה וההוקרה, המגיעים למתנדבים הפועלים מכל
בין תוכניות ההתנדבות השונות ניתן למצוא:
בית גיל הזהב- מועדון הפועל למען תושבי גיל הזהב וממוקם בבני יהודה. המתנדבים מסייעים לצוות המקצועי בפעילות השוטפת וכן מלווה ותומך בחברי המועדון באופן אישי /קבוצתי והעצמה כל אחד לפי תחומו וכוחו.
התנדבויות נוספות: במסגרת "האגודה למלחמה בסרטן", פעילות צמי"ד (ילדים עם צרכים מיוחדים) ועוד מגוון תוכניות.
מוזמנים ליצור קשר עם מנהלת יחידת ההתנדבות – יעל גלמור 04-6969737 mitnadvim@megolan.org.il