רמות

עוד על הישוב

רמות הוא מושב של תנועת המושבים הנמצא כשני קילומטרים מחופה הצפון מזרחי של הכנרת במערב הגולן וקרוי על שם מיקומו על שתי רמות.
היישוב שוכן על רמה קטנה שהיא המדרגה התחתונה של המדרון היורד מרמת הגולן לכנרת, בגובה של 10 מטרים מעל פני הים (200 מטרים מעל פני הכנרת). היישוב נמצא כ- 2 ק"מ מזרחית לכנרת, וכ-7 ק"מ צפונית לעין גב.
על חופו של היישוב, חמשת היישובים אבני איתן, חספין, יונתן, נוב ואלוני הבשן. לרווחת המבקרים הדתיים הוקם המלון "כינר-גליל".
המושב הוקם בשנת 1969 אז ישבו ראשוני המתיישבים בבתי הכפר הנטוש סקופיה ולאחר שנתיים עברו להתגורר בבתים זמניים "משולשים" (אשר היוו את ראשיתו של כפר הנופש רמות), ובשנת 1973 התיישבו במיקום הנוכחי של היישוב. בשנת 2006 נכנס המושב לטווח האש של ארגון החיזבאללה במהלך מלחמת לבנון השנייה. במהלך המלחמה נורו לעבר המושב מספר פעמים מטחי קטיושות אך לא נגרם נזק לרכוש או אבדות בנפש.
כלכלת היישוב מתבססת על גידולי שלחין כמו בננות, פג'ואיה, מנגו, ליצ'י, תמרים, גויאבה ואבוקדו. המושב עוסק גם בגידולי פרחים, לולי פיטום, עדרי בשר בקר, פרות לחלב ועדר צאן. במושב כפר נופש גדול ומספר רב של צימרים.

מאפייני הישוב

  • 140משפחות
  • אופי הישובמושב
  • 30ק"ממעיר גדולה

שירותים ומתקנים ביישוב

  • מרכולית
  • חוות סוסים
צור קשר

מעוניין לגור בגולן?

זהו הנוף ממנו נהנות מאות משפחות שעשו את זה ועברו לגור בגולן, אבל הם לא עברו רק בגלל הנוף...

מועצה אזורית גולן מציעה לכם לצאת מהקופסא ולהשקיע בחשוב לכם מכל – בחיים שלכם ושל ילדיכם.

הירשמו עכשיו והכירו את הישובים, מערכות החינוך, חיי הקהילה וכל מה שמאות משפחות כבר הבינו ועברו לגור בגולן. עשרות מגרשים בגודל 500 מ"ר ומעלה מחכים לכם שתבואו ותבנו את בתיכם.
הירשמו עכשיו – מס' המגרשים מוגבל! 
שדות חובה מסומנים ב - *
שם מלא
דואר אלקטרוני
טלפון
מעוניין לגור בישוב