חדשות מהגולן

יום כשירות ותרגול סימולטור לאנשי רפואה ביישובי הגולן וקצרין

מרכז חוסן גולן וקצרין בשיתוף אוגדה 210 מזמינים אתכם ליום כשירות ואימון בנושא רפואת החירום
מיועד לרופאים/ות, אחים/ות, פרמדיקים/ות, חובשים/ות
 
26.3.18, י' בניסן, בשעות 9:00-19:00
 
יום הכשירות יתקיים בנפח אוגדה 210. נושאי ההכשרה:
עצירת דימומים ו- PHTLS
הלם והחזר נוזלים
פגיעות אקלים
עבודה עם מטפל בכיר
פגיעת ראש
פגיעות חזה
ניהול אירוע רב נפגעים
תרגול סימולטור
פגיעות בטן
 
יש להירשם מראש. לפרטים והרשמה: שי אפרים רכזת צח"י 0524044608
 

תחנת חקר חדשה

תחנת החקר
לאחרונה נחנכה תחנת החקר לנוער בתחום החקלאות והסביבה במכון שמיר למחקר בקצרין. תחנת החקר הוקמה במסגרת מיזם "גליליום" לטיפוח מצוינות במדעים בניהולה של ד"ר יפעת לינדר, ותחת אשכול גליל מזרחי בראשות יו"ר האשכול, אלי מלכה.
תחנת החקר היא מרחב הזדמנויות לחוקרים העוסקים במדעי הסביבה והחקלאות המתקדמת, ותשתית לתלמידים ללמידה משמעותית שתעמיד את דור החקלאים הבא - שיובילו לעידן החקלאות של המחר.
התחנה תפעל תחת שרביטה של ד"ר ורד נאור ממכון שמיר למחקר, ליצירת זיקה בין תלמידי קצרין, הגולן והמרחב כולו לתחומי המחקר החקלאיים. ראש המועצה, אלי מלכה, בירך ואמר: "חמשת תחנות החקר של גליליום בגליל המזרחי הם מהפכה אמיתית שחיכינו לה כל כך הרבה שנים. במקום שילדים יסעו למרכז כדי להתנסות במעבדות, הבאנו את המחקר לכאן. אנחנו מייצרים את התשתית להצמיח את הילדים והנוער, תוך יכולת להשתלב בהצלחה של מדינת ישראל. הנוער שלנו ידע לחקור ויעבוד לצד חוקרים מגיל צעיר. כל זה מתחבר לאקו-סיסטם של גליל מזרחי לחקלאות חכמה ומרפאה."

תמיכות במוסדות ציבור ועמותות לשנת 2018

מוסדות ציבור ועמותות המעוניינים להגיש בקשת תמיכה לשנת הכספים 2018 מתבקשים להעביר את הבקשה לגזברות המועצה עד ליום שני, י"ד טבת, 1.1.18.
תבחינים לתמיכות במוסדות ציבור ועמותות וטפסים להורדה לבקשת התמיכה נמצאים כאן
טפסים להורדה

מועצה אזורית גולן זכתה השבוע בפרס ניהול תקין לרשויות מקומיות

ראש המועצה והגזבר
 זו השנה ה- 15 בה מקבלת המועצה ברציפות את פרס שר הפנים לניהול תקין.
ראש המועצה, אלי מלכה אמר כי המועצה רואה בניהול תקין, יושרה ושקיפות את הבסיס לאמון הציבור ולתפקוד ראוי של רשות ציבורית אל מול כספי ציבור וממשלה. "אני מודה לגזבר המועצה, רפי קלמנוביץ, למנכ"ל המועצה, עמיחי אלבה ולכל פורום המנהלים והעובדים. הפרס הזה מוענק להם על עבודה מקצועית מסורה וקפדנית שבזכותה אנו מגיעים להישגים אלה שנה אחר שנה".